درباره ما

مهمترین آرمان و هدف از تأسیس شرکت ارمغان طبیعت آسارا

  1. تولید محصولات شوینده و بهداشتی که حتی الامکان از بکارگیری مواد مضر و آسیب رسان در آنها اجتناب شده و توان رقابت با بهترین برندهای خارجی را داشته و باوجود این با قیمتی مناسب در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد.
  2. تهیه فرمولاسیون بر پایه اصول و قواعد طب سنتی و ایرانی با محوریت گیاهان دارویی ودر عین حال مورد تأیید متخصصین پزشکی نوین.
  3. توجه به جلوه های ظاهری محصولات و کیفیت بسته بندی به گونه ای که رضایت اکثریت اقشار جامعه را جلب نموده و قابلیت صادر شدن به کشورهای پیشرفته را داشته باشد.
  4. قراردادن اطلاعات مفید،مطالب علمی و آموزه های پزشکی مرتبط با بهداشت پوست و مو در اختیار مصرف کنندگان.

نکته ای که جای تامل دارد

محبوبیت شامپو آسارا به خاطر تاثیر واقعی آن بر مصرف کننده است. به همین جهت معمولامصرف کنندگان آن را به دیگران توصیه می نمایند.گاهی اوقات ممکن است در برخی افراد فقط در دفعات اولیه استفاده از شامپو آسارا موهایی که سست تر و ضعیف تر هستند در حمام بریزد تا موهایی قوی تر و مستحکم جایگزین آن شود. با استفاده از شامپو آسارا به شکل محسوسی موها تقویت شده و مستحکم می گردد. به مرور ماهیچه های حلقوی دور هر تار مو به حالت الاستیکش بر میگردد و تار مو را محکم نگه می دارد.

شامپو آسارا با استفاده از عصاره کاملا گیاهی و شفابخش و فرمولاسیون متخصصین طب سنتی و بهره گیری از تجارب پزشکان و اساتید مجرب تهیه شده است و ترکیبات غیرگیاهی قید شده روی برچسب، فقط مربوط به کف کننده آن می باشد.

در واقع شامپو آسارا علاوه بر خواص دارویی فوق العاده آن، توان شویندگی سر را نیز دارد.

اگر می خواهید همیشه موهایی بدون ریزش و با طراوت داشته باشید باید با شناخت مزاج خود و رعایت اصول تغذیه صحیح سلامت بدن خود را مدیریت نمایید.